Check field status here: http://soccer.tandcsports.org/page/show/1173988-field-status

Master Schedule for T&C Soccer / Spring 2018

Start Date:
End Date:
Division:
Field:
Format:
Game Type:
Sort By:
then
then

DayDateTimeFieldHomeAwayStatus
Saturday02/24/20188:30 am 20E U12G Panthers (Steinhauser)T&C RevolutionRained Out
Saturday02/24/20188:30 am 22B U7G Houston (Peters)U7G Portland (Williams)Rained Out
Saturday02/24/20188:30 am 22C U6B NEW YORK (BROADDUS)U6B Portland (Geetla)Rained Out
Saturday02/24/20188:30 am 22D U6B DALLAS (PAGLIARI)U6B Houston (Ferguson)Rained Out
Saturday02/24/20189:45 am 22A U7B Arsenal (Pearson)U7B Milan (McDonough)Rained Out
Saturday02/24/20189:45 am 22E U6B COLUMBUS (PEREZ)U6B TORONTO (PRICE)Rained Out
Saturday02/24/20189:45 am 22F U7G Chicago (Dean)U7G Dallas (Cubbage)Rained Out
Saturday02/24/20189:45 am 6 U9G Holland (Pish)U9G USA (Johnson)Rained Out
Saturday02/24/201810:00 am 20E U12B S2 Austin Eagles (Snyder)Dragons PURPLE B06Rained Out
Saturday02/24/201810:00 am 20W U11B Strikers (Elliott)NASA NASA 07B UNITED CROCS (TXS) Rained Out
Saturday02/24/201810:00 am 22C U4 Beetles (Klein)U4 Butterflies (Barcuch)Rained Out
Saturday02/24/201810:00 am 22D U4 Fireflies (Hammerlind)U4 Spiders (Cowart)Rained Out
Saturday02/24/201810:30 am 24 U14B Boca Juniors (Martinez)HYSA Fusion 04B Blue MandoRained Out
Saturday02/24/201811:00 am 22B U8G Denver (Pinnell)U8G New York (Weikel)Rained Out
Saturday02/24/201811:00 am 22E U6G Portland (Abney)U6G Philadelphia (Chiasson)Rained Out
Saturday02/24/201811:00 am 23 U15G S2 Avalanche (Kasel)VYSO 03G HeatRained Out
Saturday02/24/201811:00 am 6 U10B England (Parker)U10B Portugal (Martinez)Rained Out
Saturday02/24/201812:15 pm 22B U7B America (Pederson)U7B Liverpool (Brown)Rained Out
Saturday02/24/201812:15 pm 22C U6G Seattle (Brown)U6G Toronto (Nabrovskis)Rained Out
Saturday02/24/201812:15 pm 22D U5 Kansas City (Andrews)U5 Vancouver (Cramer)Rained Out
Saturday02/24/201812:15 pm 22F U8G Columbus (Brown)U8G Houston (Wood)Rained Out
Saturday02/24/201812:15 pm 4 U9B USA (Gundersen)U9B Germany (Sachdeva)Rained Out
Saturday02/24/201812:15 pm 6 U10B Argentina (Cardwell)U10B Brazil (Brenneman)Rained Out
Saturday02/24/201812:30 pm 3 U15B S2 Fusion (Grimes/Swanson/Steele)TCSC Cavalry BlackRained Out
Saturday02/24/20181:00 pm 20E U12B S2 Dragons (Gaede/Kasel/Priebe)CE 06B BlueRained Out
Saturday02/24/20181:00 pm 20W U12B Blasters (Suggs)PFLUGERVILLE AYSL PFLUGERVILLE WhiteRained Out
Saturday02/24/20181:30 pm 22A U7G New York (Latson)U7G Seattle (Mezger)Rained Out
Saturday02/24/20181:30 pm 22E U6B DENVER (OVERLAND)U6B Los Angeles (Lingxi)Rained Out
Saturday02/24/20181:30 pm 6 U9G Argentina (Pauwels)U9G Brazil (Brown)Rained Out
Saturday02/24/20182:30 pm 24 U13B Arsenal (Modak)MSK RayadosRained Out
Saturday02/24/20182:30 pm 3 U13B S2 Chelsea (Swanson)FC Westlake FC WESTLAKE 05B WHITERained Out
Saturday02/24/20182:45 pm 22A U8G Boston (Kincaid)U8G Chicago (Moore)Rained Out
Saturday02/24/20182:45 pm 22D U6B PHILADELPHIA (HOLDER)U6B Salt Lake (Zhou)Rained Out
Saturday02/24/20184:00 pm 20E U12B Rowdies (Turcotte)RRSA LeonesRained Out
Saturday02/24/20184:00 pm 20W U12B S2 Sounders (Lilleboe)CESA CLASSICS ELITE SA CE 06B BLUERained Out
Saturday02/24/20184:00 pm 22A U8B Italy (Cashman)U8B Uruguay (Loquercio)Rained Out
Saturday02/24/20184:00 pm 22C U5 Boston (Park)U5 Houston (Oliver)Rained Out
Saturday02/24/20184:00 pm 22D U5 Toronto (Hays)U5 Washington (Hackett)Rained Out
Saturday02/24/20184:00 pm 22F U7B Barcelona (Mince)U7B Dortmond (Brush)Rained Out
Saturday02/24/20184:00 pm 4 U10G Argentina (Dennington)U10G Brasil (Palmer)Rained Out
Saturday02/24/20184:30 pm 24 U13G USA (Goolsbey)Texans UlmerRained Out
Saturday02/24/20185:15 pm 22D U5 Portland (Sapp)U5 Seattle (Gretlein)Reschedule Request
Saturday02/24/20185:15 pm 22E U6G Dallas (Ripperda)U6G Columbus (Aschenbeck)Rained Out
Saturday02/24/20185:15 pm 4 U10B Germany (Strickland)U10B Spain (Painter)Rained Out
Saturday02/24/20185:15 pm 5 U9B Uruguay (Bacon)U9B Brasil (Featherston)Rained Out
Saturday02/24/20185:30 pm 20E U12B Chelsea (Jalbert)CSSC Storm 06B BlackRained Out
Sunday02/25/201812:15 pm 22A U8B Brasil (Crawford)U8B England (Heyl)Rained Out
Sunday02/25/201812:30 pm 23 U13G Diamondbacks (Peters)Lake Travis YA LTYA U13 GirlsRained Out
Sunday02/25/201812:30 pm 3 U14B Revolution (Hays)Tri-County Cavalry BlackRained Out
Sunday02/25/20181:00 pm 20E U11B Spain (Mercado)NASA 07B CROC COMETSRained Out
Sunday02/25/20181:30 pm 22D U6B BOSTON (DENISON)U6B CHICAGO (HOGAN)Rained Out
Sunday02/25/20181:30 pm 22E U6G Boston (Wear)U6G Chicago (Schneider)Rained Out
Sunday02/25/20181:30 pm 22F U7B Madrid (Pena)U7B PSG (Thompson)Rained Out
Sunday02/25/20181:30 pm 22G U8B Netherlands (Brenneman)U8B Italy (Cashman)Rained Out
Sunday02/25/20181:30 pm 4 U10B Netherlands (Keene)U10B Spain (Painter)Rained Out
Sunday02/25/20182:30 pm 20E U11G Pixies (Patterson)PAYSL 07G GreenRained Out
Sunday02/25/20182:30 pm 24 U14G USA (Muirhead)WELLS BRANCH SA UNITED 04 (TXS WELLS BRANCH SA UNITED 04 (TXS)Rained Out
Sunday02/25/20182:45 pm 22A U8G Dallas (Mason)U8G Portland (Whitaker)Rained Out
Sunday02/25/20182:45 pm 22F U8B Japan (Jalbert)U8B USA (Rochwani)Rained Out
Sunday02/25/20184:00 pm 20E U12B S2 Sounders (Lilleboe)OWSC ONE WORLD SOCCER 06 BOYS YELLOWRained Out
Sunday02/25/20184:00 pm 20W U11G Thunder (Barber)RRSA DynamiteRained Out
Sunday02/25/20184:30 pm 23 U14B Dragons (Guzman)Leander YSA LEANDER YSA 2017-18 U-14 BOYS (SANCHEZ)Rained Out
Friday03/02/20186:30 pm 20W U11B Real Madrid (Davis)Austin Texans Viramontes
Saturday03/03/20188:30 am 20E U11B Strikers (Elliott)TC Spain
Saturday03/03/20188:30 am 22A U8G Chicago (Moore)U8G Dallas (Mason)Reschedule Request
Saturday03/03/20188:30 am 22B U7G Houston (Peters)U7G Chicago (Dean)
Saturday03/03/20188:30 am 22D U6G Philadelphia (Chiasson)U6G Toronto (Nabrovskis)
Saturday03/03/20188:30 am 22E U6G New York (Chien)U6G Seattle (Brown)
Saturday03/03/20188:30 am 24 U13B Bayern Munich (Bearse)Wells Branch United
Saturday03/03/20188:30 am 5 U9B Uruguay (Bacon)U9B Portugal (Marone)
Saturday03/03/20189:45 am 22A U7B Liverpool (Brown)U7B Milan (McDonough)
Saturday03/03/20189:45 am 22B U8B Uruguay (Loquercio)U8B Netherlands (Brenneman)
Saturday03/03/20189:45 am 22G U7G Portland (Williams)U7G Seattle (Mezger)
Saturday03/03/20189:45 am 4 U10B+ Apollon (Fisher)RC RANGERS 08 BOYS ORANGE
Saturday03/03/20189:45 am 5 U10G Brasil (Palmer)U10G Germany (Evans)
Saturday03/03/201810:00 am 20E U12B S2 Austin Eagles (Snyder)PSSA TITANS SA 06B
Saturday03/03/201810:00 am 20W U11B Real Madrid (Davis)LTYA U11 Boys
Saturday03/03/201810:00 am 22C U4 Fireflies (Hammerlind)U4 Beetles (Klein)
Saturday03/03/201810:00 am 22D U4 Butterflies (Barcuch)U4 Spiders (Cowart)
Saturday03/03/201810:30 am 3 U13G Diamondbacks (Peters)T&C USA
Saturday03/03/201811:00 am 22B U7B PSG (Thompson)U7B Barcelona (Mince)
Saturday03/03/201811:00 am 22C U5 Seattle (Gretlein)U5 Washington (Hackett)
Saturday03/03/201811:00 am 22D U5 Houston (Oliver)U5 Portland (Sapp)
Saturday03/03/201811:00 am 5 U10B Portugal (Martinez)U10B Netherlands (Keene)Reschedule Hold
Saturday03/03/201811:30 am 20E U11G Pixies (Patterson)Leander Rattlers
Saturday03/03/201811:30 am 20W U12B Rowdies (Turcotte)Granite County Makos
Saturday03/03/201812:15 pm 22B U7B United (TBD)U7B Madrid (Pena)
Saturday03/03/201812:15 pm 6 U10G+ Super Stars (Cashman)HYSA HYSA Academy Halenza
Saturday03/03/201812:30 pm 23 U13B Daredevils (Moritz)AYS 05B Surge Maroon SM
Saturday03/03/201812:30 pm 24 U14G S2 #Emeralds (Devaney)PFLUGERVILLE AYSL PFLUGERVILLE FC 04G GREEN
Saturday03/03/20181:00 pm 20W U11G Wildcats (Tabor)GSA U11G Legends
Saturday03/03/20181:30 pm 22A U7G Dallas (Cubbage)U7G New York (Latson)
Saturday03/03/20181:30 pm 22D U5 Vancouver (Cramer)U5 Toronto (Hays)
Saturday03/03/20181:30 pm 22F U8G Columbus (Brown)U8G Boston (Kincaid)
Saturday03/03/20181:30 pm 22G U8B USA (Rochwani)U8B Portugal (Steinheider)
Saturday03/03/20181:30 pm 4 U9B Brasil (Featherston)U9B Germany (Sachdeva)
Saturday03/03/20181:30 pm 5 U10B England (Parker)U10B Argentina (Cardwell)
Saturday03/03/20181:30 pm 6 U10G England (Wright)U10G Argentina (Dennington)
Saturday03/03/20182:30 pm 20E U12G Tigers (Collins)BYSO Inferno
Saturday03/03/20182:30 pm 20W U12G Wolves (Llano)HYSA Fusion HYSA Fusion Blue
Saturday03/03/20182:30 pm 3 U14G Thunder (Johnson)HYSA Fusion 04G Blue
Saturday03/03/20182:45 pm 22B U8B Germany (Sapp)U8B Brasil (Crawford)
Saturday03/03/20182:45 pm 22C U6B Houston (Ferguson)U6B NEW YORK (BROADDUS)
Saturday03/03/20182:45 pm 22E U6B COLUMBUS (PEREZ)U6B BOSTON (DENISON)
Saturday03/03/20182:45 pm 22F U8G Houston (Wood)U8G Denver (Pinnell)
Saturday03/03/20182:45 pm 22G U8B England (Heyl)U8B Italy (Cashman)
Saturday03/03/20182:45 pm 5 U9G Holland (Pish)U9G Argentina (Pauwels)
Saturday03/03/20182:45 pm 6 U9G Brazil (Brown)U9G Spain (Griser)
Saturday03/03/20184:00 pm 22B U7B Celtic (Matula)U7B America (Pederson)
Saturday03/03/20184:00 pm 22C U6G Chicago (Schneider)U6G Houston (Seamus)
Saturday03/03/20184:00 pm 22D U6G Columbus (Aschenbeck)U6G Portland (Abney)
Saturday03/03/20184:00 pm 22E U6B TORONTO (PRICE)U6B DENVER (OVERLAND)
Saturday03/03/20184:00 pm 4 U9B Spain (Johnson)U9B USA (Gundersen)
Saturday03/03/20184:00 pm 6 U10B Portugal (Martinez)U10B Netherlands (Keene)Reschedule Request
Saturday03/03/20185:15 pm 22A U7B Dortmond (Brush)U7B Arsenal (Pearson)
Saturday03/03/20185:15 pm 22B U8G Portland (Whitaker)U8G New York (Weikel)
Saturday03/03/20185:15 pm 22C U6G Dallas (Ripperda)U6G Boston (Wear)
Saturday03/03/20185:15 pm 22D U6B Portland (Geetla)U6B Salt Lake (Zhou)
Saturday03/03/20185:15 pm 22E U6B Los Angeles (Lingxi)U6B PHILADELPHIA (HOLDER)
Saturday03/03/20185:15 pm 4 U10G+ Shooting Stars (Mason)One World Soccer One World Soccer 08 Girls
Saturday03/03/20185:15 pm 6 U10B Brazil (Brenneman)U10B Germany (Strickland)
Saturday03/03/20185:30 pm 20W U11G Firewolves (Mason)San Marcos Surge Maroon
Sunday03/04/201812:15 pm 22A U7B Arsenal (Pearson)U7B Milan (McDonough)
Sunday03/04/201812:15 pm 22B U8B Italy (Cashman)U8B Uruguay (Loquercio)
Sunday03/04/201812:15 pm 22C U4 Beetles (Klein)U4 Butterflies (Barcuch)
Sunday03/04/201812:15 pm 22D U5 Kansas City (Andrews)U5 Vancouver (Cramer)
Sunday03/04/201812:15 pm 22E U5 Boston (Park)U5 Houston (Oliver)Reschedule Request
Sunday03/04/201812:15 pm 22F U7B Barcelona (Mince)U7B Dortmond (Brush)
Sunday03/04/201812:15 pm 22G U7B America (Pederson)U7B Liverpool (Brown)
Sunday03/04/201812:15 pm 4 U10B Germany (Strickland)U10B Spain (Painter)
Sunday03/04/201812:15 pm 5 U10B Netherlands (Keene)U10B England (Parker)
Sunday03/04/201812:15 pm 6 U10G+ Austin Stars (Snyder)PAYSL PAYSL 08G Green
Sunday03/04/201812:30 pm 3 U14G Thunder (Johnson)T&C USA
Sunday03/04/20181:00 pm 20E U12G Panthers (Steinhauser)T&C Wolves
Sunday03/04/20181:00 pm 20W U12G Revolution (White)town and country Tigers
Sunday03/04/20181:30 pm 22A U8B Netherlands (Brenneman)U8B Switzerland (TBD)
Sunday03/04/20181:30 pm 22B U7G New York (Latson)U7G Seattle (Mezger)
Sunday03/04/20181:30 pm 22C U5 Toronto (Hays)U5 Washington (Hackett)
Sunday03/04/20181:30 pm 22D U6B CHICAGO (HOGAN)U6B DALLAS (PAGLIARI)
Sunday03/04/20181:30 pm 22E U4 Fireflies (Hammerlind)U4 Spiders (Cowart)
Sunday03/04/20181:30 pm 22F U7B United (TBD)U7B Celtic (Matula)
Sunday03/04/20181:30 pm 22G U8G Denver (Pinnell)U8G New York (Weikel)
Sunday03/04/20181:30 pm 4 U9G Argentina (Pauwels)U9G Brazil (Brown)
Sunday03/04/20181:30 pm 5 U9G Spain (Griser)U9G Holland (Pish)
Sunday03/04/20181:30 pm 6 U10G Germany (Evans)U10G England (Wright)
Sunday03/04/20182:30 pm 20E U12B S2 Dragons (Gaede/Kasel/Priebe)One World 06B Yellow
Sunday03/04/20182:30 pm 20W U12G Scorpions (Cancila)AYSL Pflugerville Panthers
Sunday03/04/20182:30 pm 3 U15B S2 Fusion (Grimes/Swanson/Steele)LSC Red CTX
Sunday03/04/20182:45 pm 22A U7G Portland (Williams)U7G Dallas (Cubbage)
Sunday03/04/20182:45 pm 22B U8B Spain (Turcotte)U8B Japan (Jalbert)
Sunday03/04/20182:45 pm 22C U6G Dallas (Ripperda)U6G Columbus (Aschenbeck)
Sunday03/04/20182:45 pm 22D U6B PHILADELPHIA (HOLDER)U6B Salt Lake (Zhou)
Sunday03/04/20182:45 pm 22E U5 Boston (Park)U5 Houston (Oliver)Reschedule Hold
Sunday03/04/20182:45 pm 22F U8G Boston (Kincaid)U8G Houston (Wood)
Sunday03/04/20182:45 pm 22G U8G Dallas (Mason)U8G Portland (Whitaker)
Sunday03/04/20182:45 pm 4 U9B Uruguay (Bacon)U9B Brasil (Featherston)
Sunday03/04/20182:45 pm 5 U10G Italy (Simonton)U10G Argentina (Dennington)
Sunday03/04/20182:45 pm 6 U10B Argentina (Cardwell)U10B Brazil (Brenneman)
Sunday03/04/20184:00 pm 20E U12B Madrid (Schuler)RRSA 06B PR THUNDER
Sunday03/04/20184:00 pm 20W U11B Warriors (Sanchez)NASA Vipers
Sunday03/04/20184:00 pm 22C U6G Seattle (Brown)U6G Toronto (Nabrovskis)
Sunday03/04/20184:00 pm 22D U6G Portland (Abney)U6G Philadelphia (Chiasson)
Sunday03/04/20184:00 pm 22E U6B Portland (Geetla)U6B Los Angeles (Lingxi)Reschedule Hold
Sunday03/04/20184:00 pm 22F U8B Brasil (Crawford)U8B England (Heyl)
Sunday03/04/20184:00 pm 22G U7B Madrid (Pena)U7B PSG (Thompson)
Sunday03/04/20184:00 pm 4 U10G+ Shooting Stars (Mason)Liverpool Liverpool
Sunday03/04/20184:00 pm 5 U9B USA (Gundersen)U9B Germany (Sachdeva)
Sunday03/04/20184:30 pm 23 U14B Dragons (Guzman)Leander YSA LEANDER YSA 2017-18 U-14 BOYS (SANCHEZ)
Saturday03/10/20188:30 am 20E U12G Tigers (Collins)Town & Country Panthers
Saturday03/10/20188:30 am 22A U8B Brasil (Crawford)U8B Italy (Cashman)
Saturday03/10/20188:30 am 22C U6G Toronto (Nabrovskis)U6G Columbus (Aschenbeck)
Saturday03/10/20188:30 am 22D U5 Boston (Park)U5 Portland (Sapp)Reschedule Request
Saturday03/10/20188:30 am 22E U6G Philadelphia (Chiasson)U6G New York (Chien)
Saturday03/10/20188:30 am 23 U13B Bayern Munich (Bearse)Lonestar Lonestar 05B Silver Nth
Saturday03/10/20188:30 am 24 U13B Arsenal (Modak)TC Daredevils
Saturday03/10/20188:30 am 3 U14B Revolution (Hays)Wells Branch New
Saturday03/10/20188:30 am 5 U10G Italy (Simonton)U10G Brasil (Palmer)
Saturday03/10/20188:30 am 6 U9G Holland (Pish)U9G USA (Johnson)
Saturday03/10/20189:45 am 22G U8G Denver (Pinnell)U8G Columbus (Brown)
Saturday03/10/20189:45 am 4 U10B+ Apollon (Fisher)HYSA Academy U10B Saxon
Saturday03/10/20189:45 am 5 U10G+ Super Stars (Cashman)Pflugerville White
Saturday03/10/20189:45 am 6 U10G Argentina (Dennington)U10G Germany (Evans)
Saturday03/10/201810:00 am 20E U11B Strikers (Elliott)NASA NASA 07B CROC COMETS (TXS)
Saturday03/10/201810:00 am 22C U4 Butterflies (Barcuch)U4 Fireflies (Hammerlind)
Saturday03/10/201810:00 am 22D U4 Beetles (Klein)U4 Spiders (Cowart)
Saturday03/10/201811:00 am 22A U8B Japan (Jalbert)U8B Germany (Sapp)
Saturday03/10/201811:00 am 22B U7G Seattle (Mezger)U7G Houston (Peters)
Saturday03/10/201811:00 am 22E U5 Washington (Hackett)U5 Houston (Oliver)
Saturday03/10/201811:00 am 5 U9B Brasil (Featherston)U9B Spain (Johnson)
Saturday03/10/201811:00 am 6 U10B Spain (Painter)U10B Portugal (Martinez)Reschedule Hold
Saturday03/10/201812:15 pm 22A U7G Chicago (Dean)U7G New York (Latson)
Saturday03/10/201812:15 pm 22B U7B Arsenal (Pearson)U7B PSG (Thompson)
Saturday03/10/201812:15 pm 22C U6G Seattle (Brown)U6G Chicago (Schneider)
Saturday03/10/201812:15 pm 22E U6B DENVER (OVERLAND)U6B COLUMBUS (PEREZ)
Saturday03/10/201812:15 pm 22F U8B Portugal (Steinheider)U8B Spain (Turcotte)
Saturday03/10/201812:15 pm 22G U8B Switzerland (TBD)U8B USA (Rochwani)
Saturday03/10/201812:15 pm 6 U9B Germany (Sachdeva)U9B Uruguay (Bacon)
Saturday03/10/201812:30 pm 3 U13G Diamondbacks (Peters)Liberty Hill YSA 05 Panthers
Saturday03/10/20181:00 pm 20W U12B Blasters (Suggs)LIVERPOOL FC-CTX 06B ALONSO (T Liverpool
Saturday03/10/20181:30 pm 22A U8G New York (Weikel)U8G Chicago (Moore)
Saturday03/10/20181:30 pm 22D U6G Portland (Abney)U6G Dallas (Ripperda)
Saturday03/10/20181:30 pm 22E U6B PHILADELPHIA (HOLDER)U6B TORONTO (PRICE)
Saturday03/10/20181:30 pm 22F U8B Japan (Jalbert)U8B USA (Rochwani)Reschedule Hold
Saturday03/10/20181:30 pm 6 U10B Spain (Painter)U10B Portugal (Martinez)Reschedule Request
Saturday03/10/20182:30 pm 3 U13B S2 Chelsea (Swanson)TCSC TCSC CAVALRY 05 GOLD
Saturday03/10/20182:45 pm 22B U7B America (Pederson)U7B United (TBD)
Saturday03/10/20182:45 pm 22C U6B Portland (Geetla)U6B Los Angeles (Lingxi)Reschedule Request
Saturday03/10/20182:45 pm 22D U5 Toronto (Hays)U5 Kansas City (Andrews)
Saturday03/10/20182:45 pm 22F U7B Milan (McDonough)U7B Celtic (Matula)
Saturday03/10/20182:45 pm 5 U10B Argentina (Cardwell)U10B Germany (Strickland)
Saturday03/10/20182:45 pm 6 U9B Portugal (Marone)U9B USA (Gundersen)
Saturday03/10/20184:00 pm 22A U8G Portland (Whitaker)U8G Houston (Wood)
Saturday03/10/20184:00 pm 22D U6B BOSTON (DENISON)U6B DALLAS (PAGLIARI)
Saturday03/10/20184:00 pm 22E U6B NEW YORK (BROADDUS)U6B CHICAGO (HOGAN)
Saturday03/10/20185:15 pm 22C U5 Seattle (Gretlein)U5 Vancouver (Cramer)
Saturday03/10/20185:15 pm 22D U6B Salt Lake (Zhou)U6B Houston (Ferguson)
Saturday03/10/20185:15 pm 22E U6G Boston (Wear)U6G Houston (Seamus)
Saturday03/10/20185:15 pm 22G U7B Madrid (Pena)U7B Barcelona (Mince)
Saturday03/10/20185:15 pm 5 U9G Argentina (Pauwels)U9G Spain (Griser)
Sunday03/11/201812:15 pm 22B U8B Netherlands (Brenneman)U8B Italy (Cashman)
Sunday03/11/201812:15 pm 22C U6B DENVER (OVERLAND)U6B Los Angeles (Lingxi)
Sunday03/11/201812:15 pm 22D U6B DALLAS (PAGLIARI)U6B Houston (Ferguson)
Sunday03/11/201812:15 pm 22E U6B NEW YORK (BROADDUS)U6B Portland (Geetla)
Sunday03/11/201812:15 pm 22F U8G Boston (Kincaid)U8G Chicago (Moore)
Sunday03/11/201812:15 pm 22G U8G Columbus (Brown)U8G Houston (Wood)
Sunday03/11/201812:15 pm 4 U10B England (Parker)U10B Portugal (Martinez)
Sunday03/11/201812:15 pm 5 U10G England (Wright)U10G Italy (Simonton)
Sunday03/11/201812:15 pm 6 U10G Argentina (Dennington)U10G Brasil (Palmer)
Sunday03/11/20181:30 pm 22D U6G Boston (Wear)U6G Chicago (Schneider)
Sunday03/11/20181:30 pm 22E U6B BOSTON (DENISON)U6B CHICAGO (HOGAN)
Sunday03/11/20181:30 pm 22F U7G Houston (Peters)U7G Portland (Williams)
Sunday03/11/20181:30 pm 22G U8B Japan (Jalbert)U8B USA (Rochwani)Reschedule Request
Sunday03/11/20181:30 pm 5 U10B Netherlands (Keene)U10B Spain (Painter)
Saturday03/24/20188:30 am 20E U12G Revolution (White)salado Spirit Girls
Saturday03/24/20188:30 am 20W U12G Tigers (Collins)Town & Country WOLVES (LLANO)
Saturday03/24/20188:30 am 22A U7B Barcelona (Mince)U7B Arsenal (Pearson)
Saturday03/24/20188:30 am 22B U8G Columbus (Brown)U8G Portland (Whitaker)
Saturday03/24/20188:30 am 22C U5 Toronto (Hays)U5 Boston (Park)
Saturday03/24/20188:30 am 22D U6G Dallas (Ripperda)U6G Toronto (Nabrovskis)
Saturday03/24/20188:30 am 22E U6G Houston (Seamus)U6G Seattle (Brown)
Saturday03/24/20188:30 am 22G U8B Uruguay (Loquercio)U8B USA (Rochwani)
Saturday03/24/20188:30 am 4 U9G Holland (Pish)U9G Brazil (Brown)
Saturday03/24/20188:30 am 5 U10B Brazil (Brenneman)U10B Portugal (Martinez)
Saturday03/24/20188:30 am 6 U10G+ Austin Stars (Snyder)HYSA HYSA U10G Halenza
Saturday03/24/20189:45 am 22A U8B Italy (Cashman)U8B Netherlands (Brenneman)
Saturday03/24/20189:45 am 22B U7G Houston (Peters)U7G Dallas (Cubbage)
Saturday03/24/20189:45 am 22E U6B DENVER (OVERLAND)U6B BOSTON (DENISON)
Saturday03/24/20189:45 am 22F U7B PSG (Thompson)U7B Liverpool (Brown)
Saturday03/24/20189:45 am 5 U10G Germany (Evans)U10G Italy (Simonton)
Saturday03/24/201810:00 am 20E U12B S2 Austin Eagles (Snyder)T&C Dragons
Saturday03/24/201810:00 am 20W U12G Panthers (Steinhauser)Lockhart YSA Foxes
Saturday03/24/201810:00 am 22C U4 Beetles (Klein)U4 Fireflies (Hammerlind)
Saturday03/24/201810:00 am 22D U4 Spiders (Cowart)U4 Butterflies (Barcuch)
Saturday03/24/201810:30 am 23 U13B Daredevils (Moritz)FC WESTLAKE 05B BLACK
Saturday03/24/201810:30 am 24 U13G USA (Goolsbey)Hill Country FC
Saturday03/24/201811:00 am 22A U8G Chicago (Moore)U8G Houston (Wood)
Saturday03/24/201811:00 am 22B U7B America (Pederson)U7B Madrid (Pena)
Saturday03/24/201811:00 am 22E U5 Houston (Oliver)U5 Vancouver (Cramer)
Saturday03/24/201811:00 am 5 U9B Germany (Sachdeva)U9B Portugal (Marone)
Saturday03/24/201811:00 am 6 U10G England (Wright)U10G Brasil (Palmer)
Saturday03/24/201811:30 am 20E U11B Rowdies (Turcotte)Pflugerville Green
Saturday03/24/201811:30 am 20W U11B Spain (Mercado)PAYSL 07 Thunder (S18)
Saturday03/24/201812:15 pm 22A U7G New York (Latson)U7G Portland (Williams)
Saturday03/24/201812:15 pm 22D U6B Houston (Ferguson)U6B Los Angeles (Lingxi)
Saturday03/24/201812:30 pm 24 U14G S2 #Emeralds (Devaney)NEW BRAUNFELS YSA NB UNITED 04
Saturday03/24/201812:30 pm 3 U13G Diamondbacks (Peters)Pflugerville AYSL 05 Rangers
Saturday03/24/20181:00 pm 20E U11B Spurs (Russell)HYSA FUSION 07B BLUE MANDO (TX HYSA FUSION 07B BLUE MANDO (TXS)
Saturday03/24/20181:00 pm 20W U11B Strikers (Elliott)AUSTIN TEXANS REC 07B BRARA (T AUSTIN TEXANS REC 07B BRARA (TXS)
Saturday03/24/20181:30 pm 22A U7B United (TBD)U7B Milan (McDonough)
Saturday03/24/20181:30 pm 22C U6B COLUMBUS (PEREZ)U6B PHILADELPHIA (HOLDER)
Saturday03/24/20181:30 pm 22D U6B TORONTO (PRICE)U6B Portland (Geetla)
Saturday03/24/20181:30 pm 22E U6B CHICAGO (HOGAN)U6B Salt Lake (Zhou)
Saturday03/24/20181:30 pm 22F U7G Seattle (Mezger)U7G Chicago (Dean)
Saturday03/24/20181:30 pm 22G U7B Celtic (Matula)U7B Dortmond (Brush)
Saturday03/24/20181:30 pm 4 U9G Spain (Griser)U9G USA (Johnson)
Saturday03/24/20181:30 pm 6 U10B Netherlands (Keene)U10B Argentina (Cardwell)
Saturday03/24/20182:30 pm 20E U12B Blasters (Suggs)RRSA 06B LEONES (TXS) Round Rock
Saturday03/24/20182:30 pm 20W U11G Wildcats (Tabor)EYSA U11G Thundergirls
Saturday03/24/20182:30 pm 23 U15G S2 Avalanche (Kasel)WBSA 03 White (Tigers)
Saturday03/24/20182:45 pm 22B U8B Japan (Jalbert)U8B Brasil (Crawford)
Saturday03/24/20182:45 pm 22D U6B DALLAS (PAGLIARI)U6B NEW YORK (BROADDUS)
Saturday03/24/20182:45 pm 22F U8B Spain (Turcotte)U8B Switzerland (TBD)
Saturday03/24/20182:45 pm 4 U9G+ Dallas (Cubbage)RIVER CITY RANGERS 09 GIRLS ORANGE
Saturday03/24/20182:45 pm 5 U9B+ Thunder (Berkenhoff)PFLUGERVILLE AYSL PFLUGERVILLE FC 09B GREEN
Saturday03/24/20182:45 pm 6 U9B Uruguay (Bacon)U9B Spain (Johnson)
Saturday03/24/20184:00 pm 20E U12B Atletico Madrid (Porter)River City Rangers
Saturday03/24/20184:00 pm 20W U11B Warriors (Sanchez)PAYSL Wolves
Saturday03/24/20184:00 pm 22A U8B Germany (Sapp)U8B Portugal (Steinheider)
Saturday03/24/20184:00 pm 22C U6G Portland (Abney)U6G Boston (Wear)
Saturday03/24/20184:00 pm 22D U5 Kansas City (Andrews)U5 Seattle (Gretlein)
Saturday03/24/20184:00 pm 22F U8G Denver (Pinnell)U8G Boston (Kincaid)
Saturday03/24/20184:00 pm 4 U10B England (Parker)U10B Spain (Painter)
Saturday03/24/20184:00 pm 5 U9B USA (Gundersen)U9B Brasil (Featherston)
Saturday03/24/20185:15 pm 22C U6G Chicago (Schneider)U6G Philadelphia (Chiasson)
Saturday03/24/20185:15 pm 22D U5 Portland (Sapp)U5 Washington (Hackett)
Saturday03/24/20185:15 pm 22E U6G Columbus (Aschenbeck)U6G New York (Chien)
Sunday03/25/20181:00 pm 20E U12B S2 Austin Eagles (Snyder)T&C Sounders
Sunday03/25/20181:00 pm 20W U11B Spain (Mercado)NASA 07B United Crocs
Sunday03/25/20181:30 pm 22G U8B Germany (Sapp)U8B Spain (Turcotte)
Sunday03/25/20181:30 pm 6 U9G USA (Johnson)U9G Argentina (Pauwels)
Sunday03/25/20182:30 pm 20E U12B Chelsea (Jalbert)FC WESTLAKE 06B Lobitos
Sunday03/25/20182:30 pm 20W U12G Scorpions (Cancila)CENTEX Centex Storm Cyclones
Sunday03/25/20182:30 pm 23 U14G USA (Muirhead)LEANDER YSA 2004-05 GIRLS (VIL LEANDER YSA 2004-05 GIRLS (VILLA) (TXS)
Sunday03/25/20182:30 pm 24 U13B Arsenal (Modak)Granite Country United
Sunday03/25/20182:45 pm 22A U8G Dallas (Mason)U8G New York (Weikel)
Sunday03/25/20184:00 pm 20E U11G Thunder (Barber)NASA Firebirds
Sunday03/25/20184:00 pm 20W U11G Firewolves (Mason)WBSA United 07-09 Blue
Sunday03/25/20184:30 pm 23 U14B Dragons (Guzman)NASA Soccerforce
Sunday03/25/20184:30 pm 24 U13G USA (Goolsbey)Texans Ulmer
Sunday03/25/20184:30 pm 3 U14G Thunder (Johnson)PAYSL 03G Green
Saturday03/31/20188:30 am 20E U11G Pixies (Patterson)T&C Firewolves
Saturday03/31/20188:30 am 20W U12B Atletico Madrid (Porter)Town & Country Chelsea
Saturday03/31/20188:30 am 22A U7G Chicago (Dean)U7G Portland (Williams)
Saturday03/31/20188:30 am 22B U7B Madrid (Pena)U7B Arsenal (Pearson)
Saturday03/31/20188:30 am 22C U6B PHILADELPHIA (HOLDER)U6B DENVER (OVERLAND)
Saturday03/31/20188:30 am 22D U6G Toronto (Nabrovskis)U6G Portland (Abney)
Saturday03/31/20188:30 am 22G U8B Uruguay (Loquercio)U8B Spain (Turcotte)
Saturday03/31/20188:30 am 24 U13B Arsenal (Modak)TC Bayern
Saturday03/31/20188:30 am 6 U10G+ Super Stars (Cashman)East Austin Dragonflies
Saturday03/31/20189:45 am 22B U7B Celtic (Matula)U7B PSG (Thompson)
Saturday03/31/20189:45 am 22G U8B USA (Rochwani)U8B England (Heyl)
Saturday03/31/20189:45 am 4 U10B+ Apollon (Fisher)Dundee Juniors DJCT 08B
Saturday03/31/20189:45 am 6 U10B Portugal (Martinez)U10B Germany (Strickland)Reschedule Hold
Saturday03/31/201810:00 am 20E U12G Panthers (Steinhauser)Leander YSA Rattlers
Saturday03/31/201810:00 am 20W U11B Raptors (Rawlinson)T&C Real Madrid
Saturday03/31/201810:00 am 22C U4 Spiders (Cowart)U4 Beetles (Klein)
Saturday03/31/201810:00 am 22D U4 Fireflies (Hammerlind)U4 Butterflies (Barcuch)
Saturday03/31/201810:30 am 23 U14B Revolution (Hays)PAL Pumas
Saturday03/31/201811:00 am 22A U8G Boston (Kincaid)U8G New York (Weikel)
Saturday03/31/201811:00 am 22B U8B Portugal (Steinheider)U8B Japan (Jalbert)
Saturday03/31/201811:00 am 22C U6B Los Angeles (Lingxi)U6B CHICAGO (HOGAN)
Saturday03/31/201811:00 am 22D U6B BOSTON (DENISON)U6B NEW YORK (BROADDUS)
Saturday03/31/201811:00 am 22E U6B Portland (Geetla)U6B COLUMBUS (PEREZ)
Saturday03/31/201811:00 am 22F U8G Houston (Wood)U8G Dallas (Mason)Reschedule Request
Saturday03/31/201811:00 am 6 U10G Argentina (Dennington)U10G Italy (Simonton)
Saturday03/31/201811:30 am 20E U12G Tigers (Collins)Lockhart YSA Foxes
Saturday03/31/201811:30 am 20W U12B Madrid (Schuler)Wells Branch SA RAPTOR SHARKS 06
Saturday03/31/201812:15 pm 22B U8G Portland (Whitaker)U8G Denver (Pinnell)
Saturday03/31/201812:15 pm 22C U5 Houston (Oliver)U5 Kansas City (Andrews)
Saturday03/31/201812:15 pm 22D U5 Seattle (Gretlein)U5 Toronto (Hays)
Saturday03/31/201812:15 pm 22E U6G Columbus (Aschenbeck)U6G Chicago (Schneider)
Saturday03/31/201812:15 pm 22F U8B Brasil (Crawford)U8B Netherlands (Brenneman)
Saturday03/31/201812:15 pm 4 U9B Uruguay (Bacon)U9B USA (Gundersen)
Saturday03/31/201812:15 pm 5 U9B Portugal (Marone)U9B Brasil (Featherston)
Saturday03/31/201812:15 pm 6 U9G Argentina (Pauwels)U9G USA (Johnson)
Saturday03/31/20181:00 pm 20E U12B Rowdies (Turcotte)TC Blasters
Saturday03/31/20181:00 pm 20W U12G Revolution (White)Elgin Diamondbacks
Saturday03/31/20181:30 pm 22C U6B Salt Lake (Zhou)U6B DALLAS (PAGLIARI)
Saturday03/31/20181:30 pm 22E U6G New York (Chien)U6G Dallas (Ripperda)
Saturday03/31/20181:30 pm 4 U10B Portugal (Martinez)U10B Germany (Strickland)Reschedule Request
Saturday03/31/20181:30 pm 5 U9B Spain (Johnson)U9B Germany (Sachdeva)
Saturday03/31/20181:30 pm 6 U10G+ Austin Stars (Snyder)Liverpool FC-CTX 08G Neal
Saturday03/31/20182:30 pm 20E U11B Warriors (Sanchez)PAYSL Olympians
Saturday03/31/20182:30 pm 20W U11B Rowdies (Turcotte)Centex Storm
Saturday03/31/20182:45 pm 22B U7G Houston (Peters)U7G New York (Latson)
Saturday03/31/20182:45 pm 22C U6B Houston (Ferguson)U6B TORONTO (PRICE)
Saturday03/31/20182:45 pm 22E U5 Boston (Park)U5 Washington (Hackett)
Saturday03/31/20182:45 pm 22F U8B Switzerland (TBD)U8B Germany (Sapp)
Saturday03/31/20182:45 pm 22G U7B Dortmond (Brush)U7B United (TBD)
Saturday03/31/20184:00 pm 20E U11B Strikers (Elliott)AYSL PFLUGERVILLE AYSL 07 THUNDER (S18) (TXS)
Saturday03/31/20184:00 pm 20W U11G Pixies (Patterson)San Marcos Surge
Saturday03/31/20184:00 pm 22B U7G Dallas (Cubbage)U7G Seattle (Mezger)
Saturday03/31/20184:00 pm 22D U6G Boston (Wear)U6G Seattle (Brown)
Saturday03/31/20184:00 pm 6 U10B Brazil (Brenneman)U10B England (Parker)
Saturday03/31/20185:15 pm 22A U7B Liverpool (Brown)U7B Barcelona (Mince)
Saturday03/31/20185:15 pm 22C U6G Philadelphia (Chiasson)U6G Houston (Seamus)
Saturday03/31/20185:15 pm 22D U5 Vancouver (Cramer)U5 Portland (Sapp)
Saturday03/31/20185:15 pm 22F U8G Chicago (Moore)U8G Columbus (Brown)
Saturday03/31/20185:15 pm 5 U10B Spain (Painter)U10B Netherlands (Keene)
Saturday03/31/20185:15 pm 6 U10G England (Wright)U10G Germany (Evans)
Saturday04/07/20188:30 am 22A U7G Portland (Williams)U7G Houston (Peters)
Saturday04/07/20188:30 am 22E U6G Houston (Seamus)U6G Columbus (Aschenbeck)
Saturday04/07/20188:30 am 22G U8B England (Heyl)U8B Spain (Turcotte)
Saturday04/07/20188:30 am 5 U10G Italy (Simonton)U10G England (Wright)Reschedule Hold
Saturday04/07/20188:30 am 6 U9G Brazil (Brown)U9G Argentina (Pauwels)
Saturday04/07/20189:45 am 22B U8B Portugal (Steinheider)U8B Brasil (Crawford)
Saturday04/07/20189:45 am 22E U6B CHICAGO (HOGAN)U6B TORONTO (PRICE)
Saturday04/07/20189:45 am 22F U8G Portland (Whitaker)U8G Boston (Kincaid)
Saturday04/07/20189:45 am 4 U9G USA (Johnson)U9G Holland (Pish)
Saturday04/07/20189:45 am 5 U10G Brasil (Palmer)U10G Argentina (Dennington)
Saturday04/07/201810:00 am 20E U11B Juventus (Brown)TC B11U ROWDIES
Saturday04/07/201810:00 am 20W U11B Real Madrid (Davis)AYSL United
Saturday04/07/201810:00 am 22C U4 Beetles (Klein)U4 Butterflies (Barcuch)
Saturday04/07/201810:00 am 22D U4 Fireflies (Hammerlind)U4 Spiders (Cowart)
Saturday04/07/201811:00 am 22A U7B Arsenal (Pearson)U7B Liverpool (Brown)
Saturday04/07/201811:00 am 22C U6B DENVER (OVERLAND)U6B Portland (Geetla)
Saturday04/07/201811:00 am 22D U6G Portland (Abney)U6G New York (Chien)
Saturday04/07/201811:00 am 22G U8B Italy (Cashman)U8B USA (Rochwani)
Saturday04/07/201811:00 am 4 U9B Brasil (Featherston)U9B Uruguay (Bacon)
Saturday04/07/201811:30 am 20E U12B S2 Sounders (Lilleboe)OWSC ONE WORLD SOCCER 06 BOYS YELLOW
Saturday04/07/201811:30 am 20W U12B Atletico Madrid (Porter)Westlake Lobitos
Saturday04/07/201812:15 pm 22C U6G Seattle (Brown)U6G Philadelphia (Chiasson)
Saturday04/07/201812:15 pm 22D U6B COLUMBUS (PEREZ)U6B Houston (Ferguson)
Saturday04/07/201812:15 pm 22F U8B Germany (Sapp)U8B Uruguay (Loquercio)
Saturday04/07/201812:15 pm 4 U9B Germany (Sachdeva)U9B USA (Gundersen)
Saturday04/07/201812:15 pm 6 U10G Italy (Simonton)U10G England (Wright)Reschedule Request
Saturday04/07/20181:00 pm 20E U12B S2 Austin Eagles (Snyder)ATX Knights
Saturday04/07/20181:00 pm 20W U12B Rowdies (Turcotte)Dundee Blue
Saturday04/07/20181:30 pm 22A U8G Denver (Pinnell)U8G Chicago (Moore)
Saturday04/07/20181:30 pm 22C U5 Portland (Sapp)U5 Kansas City (Andrews)
Saturday04/07/20181:30 pm 22D U6G Toronto (Nabrovskis)U6G Boston (Wear)
Saturday04/07/20181:30 pm 4 U10B Germany (Strickland)U10B England (Parker)
Saturday04/07/20182:30 pm 3 U14B Dragons (Guzman)Liberty Hills Youth Panthers
Saturday04/07/20182:45 pm 22A U7B Milan (McDonough)U7B Madrid (Pena)
Saturday04/07/20182:45 pm 22B U8B Japan (Jalbert)U8B Switzerland (TBD)
Saturday04/07/20182:45 pm 22C U5 Seattle (Gretlein)U5 Boston (Park)
Saturday04/07/20182:45 pm 22D U5 Toronto (Hays)U5 Houston (Oliver)
Saturday04/07/20182:45 pm 22E U5 Washington (Hackett)U5 Vancouver (Cramer)
Saturday04/07/20182:45 pm 22F U7G Seattle (Mezger)U7G New York (Latson)
Saturday04/07/20182:45 pm 22G U7G Dallas (Cubbage)U7G Chicago (Dean)
Saturday04/07/20184:00 pm 20E U11G Wildcats (Tabor)NASA 07G Firebirds
Saturday04/07/20184:00 pm 20W U12B Chelsea (Jalbert)LSC 06B Red CTX
Saturday04/07/20184:00 pm 22A U8G New York (Weikel)U8G Houston (Wood)
Saturday04/07/20184:00 pm 22C U6G Dallas (Ripperda)U6G Chicago (Schneider)
Saturday04/07/20184:00 pm 22D U6B PHILADELPHIA (HOLDER)U6B BOSTON (DENISON)
Saturday04/07/20184:00 pm 22F U7B Barcelona (Mince)U7B Celtic (Matula)
Saturday04/07/20184:00 pm 4 U10B Netherlands (Keene)U10B Brazil (Brenneman)
Saturday04/07/20184:00 pm 6 U10B Spain (Painter)U10B Argentina (Cardwell)
Saturday04/07/20185:15 pm 22B U7B America (Pederson)U7B Dortmond (Brush)
Saturday04/07/20185:15 pm 22C U6B DALLAS (PAGLIARI)U6B Los Angeles (Lingxi)
Saturday04/07/20185:15 pm 22D U6B NEW YORK (BROADDUS)U6B Salt Lake (Zhou)
Saturday04/07/20185:15 pm 22G U7B United (TBD)U7B PSG (Thompson)
Sunday04/08/20181:00 pm 20E U12G Wolves (Llano)Salado Salado Spirit Girls
Sunday04/08/20181:30 pm 22A U8B Netherlands (Brenneman)U8B England (Heyl)
Sunday04/08/20181:30 pm 22D U6B Portland (Geetla)U6B BOSTON (DENISON)
Sunday04/08/20181:30 pm 6 U9G Holland (Pish)U9G Spain (Griser)
Sunday04/08/20182:30 pm 20E U12B Madrid (Schuler)Centex Storm SC Storm Thunder 06B
Sunday04/08/20182:30 pm 20W U12B S2 Sounders (Lilleboe)CESA CLASSICS ELITE SA CE 06B BLUE
Sunday04/08/20182:30 pm 3 U15B S2 Fireballs (Ko)T&C Fusion
Sunday04/08/20182:45 pm 22E U6G Houston (Seamus)U6G New York (Chien)
Sunday04/08/20184:00 pm 4 U10G+ Shooting Stars (Mason)Liverpool Alonso
Saturday04/14/20188:30 am 20E U12B Blasters (Suggs)AUSTIN TEXANS 06/07B GOLD (TXS Texans
Saturday04/14/20188:30 am 22C U6B Los Angeles (Lingxi)U6B NEW YORK (BROADDUS)Reschedule Request
Saturday04/14/20188:30 am 22D U5 Houston (Oliver)U5 Seattle (Gretlein)
Saturday04/14/20188:30 am 22E U6B CHICAGO (HOGAN)U6B COLUMBUS (PEREZ)
Saturday04/14/20188:30 am 22G U8B Spain (Turcotte)U8B Italy (Cashman)
Saturday04/14/20188:30 am 5 U10B Germany (Strickland)U10B Netherlands (Keene)
Saturday04/14/20189:45 am 22A U7B PSG (Thompson)U7B America (Pederson)
Saturday04/14/20189:45 am 22E U6B Houston (Ferguson)U6B DENVER (OVERLAND)
Saturday04/14/20189:45 am 22F U7G Chicago (Dean)U7G Houston (Peters)
Saturday04/14/20189:45 am 4 U10B Argentina (Cardwell)U10B Portugal (Martinez)Reschedule Hold
Saturday04/14/20189:45 am 5 U10B Brazil (Brenneman)U10B Spain (Painter)
Saturday04/14/20189:45 am 6 U9B USA (Gundersen)U9B Spain (Johnson)
Saturday04/14/201810:00 am 20E U11B Spurs (Russell)AUSTIN PAL STARS 07 (TXS) AUSTIN PAL STARS 07 (TXS)
Saturday04/14/201810:00 am 20W U11B Rowdies (Turcotte)Pflugerville Blue
Saturday04/14/201810:00 am 22D U4 Butterflies (Barcuch)U4 Spiders (Cowart)
Saturday04/14/201811:00 am 22A U8G Columbus (Brown)U8G New York (Weikel)
Saturday04/14/201811:00 am 22C U6B Los Angeles (Lingxi)U6B NEW YORK (BROADDUS)Reschedule Hold
Saturday04/14/201811:00 am 22D U5 Boston (Park)U5 Vancouver (Cramer)
Saturday04/14/201811:00 am 22F U8B Switzerland (TBD)U8B Portugal (Steinheider)
Saturday04/14/201811:00 am 4 U9G Spain (Griser)U9G Brazil (Brown)
Saturday04/14/201811:00 am 5 U10G Germany (Evans)U10G Brasil (Palmer)
Saturday04/14/201811:00 am 6 U10G Argentina (Dennington)U10G England (Wright)
Saturday04/14/201811:30 am 20E U12B Atletico Madrid (Porter)Austin PAL Little Chelsea
Saturday04/14/201811:30 am 20W U11B Spain (Mercado)Austin Texans Brara
Saturday04/14/201812:15 pm 22A U8B England (Heyl)U8B Germany (Sapp)
Saturday04/14/201812:15 pm 22C U4 Fireflies (Hammerlind)U4 Beetles (Klein)
Saturday04/14/201812:15 pm 22D U6G Chicago (Schneider)U6G Portland (Abney)
Saturday04/14/201812:15 pm 22E U6G Boston (Wear)U6G Philadelphia (Chiasson)
Saturday04/14/201812:15 pm 6 U9G+ Dallas (Cubbage)PFLUGERVILLE AYSL FC 09G GREEN
Saturday04/14/20181:00 pm 20E U11B Juventus (Brown)WBSA UNITED 07
Saturday04/14/20181:30 pm 22A U8B Uruguay (Loquercio)U8B Japan (Jalbert)
Saturday04/14/20181:30 pm 22C U6G Dallas (Ripperda)U6G Houston (Seamus)
Saturday04/14/20181:30 pm 22D U5 Kansas City (Andrews)U5 Washington (Hackett)
Saturday04/14/20181:30 pm 22E U6G New York (Chien)U6G Toronto (Nabrovskis)
Saturday04/14/20181:30 pm 22G U8B USA (Rochwani)U8B Netherlands (Brenneman)
Saturday04/14/20182:30 pm 20E U11B Warriors (Sanchez)Hill Country FC Blue
Saturday04/14/20182:30 pm 23 U14B Dragons (Guzman)Salado YSA Salado FC
Saturday04/14/20182:30 pm 24 U13G USA (Goolsbey)Lake Travis U13G
Saturday04/14/20182:45 pm 22A U8G Dallas (Mason)U8G Denver (Pinnell)
Saturday04/14/20182:45 pm 22B U7B Madrid (Pena)U7B Liverpool (Brown)
Saturday04/14/20182:45 pm 22C U6B TORONTO (PRICE)U6B DALLAS (PAGLIARI)
Saturday04/14/20182:45 pm 22D U6B Portland (Geetla)U6B PHILADELPHIA (HOLDER)
Saturday04/14/20182:45 pm 22E U6G Columbus (Aschenbeck)U6G Seattle (Brown)
Saturday04/14/20182:45 pm 22F U7B Celtic (Matula)U7B Arsenal (Pearson)
Saturday04/14/20182:45 pm 4 U9B Germany (Sachdeva)U9B Brasil (Featherston)
Saturday04/14/20184:00 pm 20E U12B S2 Dragons (Gaede/Kasel/Priebe)Classics Elite 06B Blue
Saturday04/14/20184:00 pm 20W U12G Wolves (Llano)Elgin Elgin Diamondbacks
Saturday04/14/20184:00 pm 22A U7G New York (Latson)U7G Dallas (Cubbage)
Saturday04/14/20184:00 pm 22C U6B BOSTON (DENISON)U6B Salt Lake (Zhou)
Saturday04/14/20184:00 pm 22G U8G Chicago (Moore)U8G Portland (Whitaker)
Saturday04/14/20184:00 pm 4 U10B Argentina (Cardwell)U10B Portugal (Martinez)Reschedule Request
Saturday04/14/20184:00 pm 5 U9B Portugal (Marone)U9B Uruguay (Bacon)
Saturday04/14/20184:00 pm 6 U9B+ Thunder (Berkenhoff)ELGIN YOUTH ELGIN FC WOLVES 09
Saturday04/14/20185:15 pm 22A U7G Seattle (Mezger)U7G Portland (Williams)
Saturday04/14/20185:15 pm 22B U7B United (TBD)U7B Barcelona (Mince)
Saturday04/14/20185:15 pm 22C U5 Portland (Sapp)U5 Toronto (Hays)
Saturday04/14/20185:15 pm 5 U9G USA (Johnson)U9G Brazil (Brown)
Saturday04/14/20185:15 pm 6 U9G Argentina (Pauwels)U9G Holland (Pish)
Saturday04/14/20185:30 pm 20W U11G Firewolves (Mason)Leander Rattlers
Sunday04/15/201812:15 pm 22B U7G Chicago (Dean)U7G Dallas (Cubbage)
Sunday04/15/20181:30 pm 4 U9B Spain (Johnson)U9B Portugal (Marone)
Sunday04/15/20182:30 pm 20E U11B Spain (Mercado)GSA U11B SIDEKICKS
Sunday04/15/20182:30 pm 20W U12G Scorpions (Cancila)RRSA RRSA Thunder
Saturday04/21/20188:30 am 20E U12G Tigers (Collins)Leander YSA Rattlers
Saturday04/21/20188:30 am 22A U8B Switzerland (TBD)U8B Brasil (Crawford)
Saturday04/21/20188:30 am 22B U7B Dortmond (Brush)U7B Madrid (Pena)
Saturday04/21/20188:30 am 22D U6B PHILADELPHIA (HOLDER)U6B Houston (Ferguson)
Saturday04/21/20188:30 am 22F U8B Netherlands (Brenneman)U8B Spain (Turcotte)
Saturday04/21/20188:30 am 22G U7B Arsenal (Pearson)U7B United (TBD)
Saturday04/21/20188:30 am 24 U13B Daredevils (Moritz)T&C B13U Bayern-Munich
Saturday04/21/20188:30 am 4 U10G+ Austin Stars (Snyder)OW A ONE WORLD SOCCER 08 GIRLS
Saturday04/21/20189:45 am 22E U6B Salt Lake (Zhou)U6B Los Angeles (Lingxi)
Saturday04/21/20189:45 am 22F U8G Chicago (Moore)U8G Boston (Kincaid)Reschedule Hold
Saturday04/21/20189:45 am 22G U7G New York (Latson)U7G Chicago (Dean)
Saturday04/21/20189:45 am 6 U10G Brasil (Palmer)U10G Italy (Simonton)
Saturday04/21/201810:00 am 20E U12G Revolution (White)hysa Fusion 06G Blue
Saturday04/21/201810:00 am 20W U12G Panthers (Steinhauser)Bastrop Inferno
Saturday04/21/201810:00 am 22C U4 Spiders (Cowart)U4 Fireflies (Hammerlind)
Saturday04/21/201810:00 am 22D U4 Butterflies (Barcuch)U4 Beetles (Klein)
Saturday04/21/201810:30 am 23 U14B Revolution (Hays)Leander YSA Rattlers (Ramirez)
Saturday04/21/201810:30 am 3 U14B Boca Juniors (Martinez)Lee County United
Saturday04/21/201811:00 am 22B U8B Japan (Jalbert)U8B England (Heyl)
Saturday04/21/201811:00 am 22F U8B Italy (Cashman)U8B Germany (Sapp)
Saturday04/21/201811:00 am 6 U9G Spain (Griser)U9G Argentina (Pauwels)
Saturday04/21/201811:30 am 20E U11B Juventus (Brown)EYSA JR. PUMAS
Saturday04/21/201811:30 am 20W U11B Rowdies (Turcotte)Liberty Hill Panthers
Saturday04/21/201812:15 pm 22B U7B Liverpool (Brown)U7B Celtic (Matula)
Saturday04/21/201812:15 pm 22C U6G New York (Chien)U6G Boston (Wear)
Saturday04/21/201812:15 pm 22E U6B DENVER (OVERLAND)U6B CHICAGO (HOGAN)
Saturday04/21/201812:15 pm 22F U8G Portland (Whitaker)U8G Dallas (Mason)
Saturday04/21/201812:15 pm 6 U10B Portugal (Martinez)U10B England (Parker)
Saturday04/21/20181:00 pm 20E U11B Raptors (Rawlinson)Pflugerville AYSL United
Saturday04/21/20181:00 pm 20W U12B Rowdies (Turcotte)Forza 06B
Saturday04/21/20181:30 pm 22A U8B Portugal (Steinheider)U8B Uruguay (Loquercio)Reschedule Hold
Saturday04/21/20181:30 pm 22B U7B America (Pederson)U7B Barcelona (Mince)
Saturday04/21/20181:30 pm 22C U6G Portland (Abney)U6G Houston (Seamus)
Saturday04/21/20181:30 pm 22D U6G Seattle (Brown)U6G Dallas (Ripperda)
Saturday04/21/20181:30 pm 22E U5 Houston (Oliver)U5 Boston (Park)
Saturday04/21/20181:30 pm 22F U8G Chicago (Moore)U8G Boston (Kincaid)Reschedule Request
Saturday04/21/20181:30 pm 22G U8G New York (Weikel)U8G Denver (Pinnell)
Saturday04/21/20181:30 pm 6 U9B Spain (Johnson)U9B Brasil (Featherston)
Saturday04/21/20182:30 pm 20E U12B Blasters (Suggs)GRANITE COUNTRY YSA MAKOS 06B Makos
Saturday04/21/20182:30 pm 20W U12B Atletico Madrid (Porter)CENTEX STORM SC Black
Saturday04/21/20182:30 pm 24 U14G USA (Muirhead)LONESTAR SC LONESTAR 04G RED E LONESTAR SC LONESTAR 04G RED EST (TXS)
Saturday04/21/20182:45 pm 22A U7G Houston (Peters)U7G Seattle (Mezger)
Saturday04/21/20182:45 pm 22C U6B DALLAS (PAGLIARI)U6B COLUMBUS (PEREZ)
Saturday04/21/20182:45 pm 4 U10G+ Shooting Stars (Mason)HYSA Halenza U10G
Saturday04/21/20182:45 pm 5 U10G Germany (Evans)U10G Argentina (Dennington)
Saturday04/21/20184:00 pm 22C U5 Seattle (Gretlein)U5 Portland (Sapp)
Saturday04/21/20184:00 pm 22D U5 Vancouver (Cramer)U5 Kansas City (Andrews)
Saturday04/21/20184:00 pm 22E U5 Washington (Hackett)U5 Toronto (Hays)
Saturday04/21/20184:00 pm 22F U8G Houston (Wood)U8G Columbus (Brown)
Saturday04/21/20184:00 pm 22G U7B Milan (McDonough)U7B PSG (Thompson)
Saturday04/21/20184:00 pm 4 U9B Uruguay (Bacon)U9B Germany (Sachdeva)
Saturday04/21/20184:00 pm 5 U10B Brazil (Brenneman)U10B Argentina (Cardwell)
Saturday04/21/20185:15 pm 22A U8B Portugal (Steinheider)U8B Uruguay (Loquercio)Reschedule Request
Saturday04/21/20185:15 pm 22C U6G Toronto (Nabrovskis)U6G Chicago (Schneider)
Saturday04/21/20185:15 pm 22D U6B NEW YORK (BROADDUS)U6B TORONTO (PRICE)
Saturday04/21/20185:15 pm 22E U6G Philadelphia (Chiasson)U6G Columbus (Aschenbeck)
Saturday04/21/20185:15 pm 22F U7G Dallas (Cubbage)U7G Portland (Williams)
Saturday04/21/20185:15 pm 4 U9G Brazil (Brown)U9G USA (Johnson)
Saturday04/21/20185:15 pm 5 U10B Spain (Painter)U10B Germany (Strickland)
Saturday04/21/20185:15 pm 6 U9B USA (Gundersen)U9B Portugal (Marone)
Saturday04/21/20185:30 pm 20W U11G Firewolves (Mason)LHYSA Panthers
Sunday04/22/20181:00 pm 20E U11B Juventus (Brown)SMAYS SURGE MAROON 07B
Sunday04/22/20181:00 pm 20W U11B Raptors (Rawlinson)NASA Lions
Sunday04/22/20181:30 pm 22A U8G Chicago (Moore)U8G Dallas (Mason)Reschedule Hold
Sunday04/22/20182:30 pm 20E U12G Scorpions (Cancila)NASA NASA Strikers
Sunday04/22/20182:30 pm 3 U14B Boca Juniors (Martinez)San Marcos AYS Surge Maroon 04B
Sunday04/22/20182:45 pm 6 U9B+ Thunder (Berkenhoff)ONE WORLD SOCCER 2010 BOYS BLUE
Sunday04/22/20184:00 pm 20E U11B Real Madrid (Davis)Elgin Warriors
Sunday04/22/20184:00 pm 4 U10G+ Shooting Stars (Mason)T&C Austin Stars
Sunday04/22/20184:30 pm 24 U13G USA (Goolsbey)NASA Chaos
Saturday04/28/20188:30 am 22G U8B Uruguay (Loquercio)U8B Switzerland (TBD)
Saturday04/28/20189:45 am 22A U8B England (Heyl)U8B Portugal (Steinheider)
Saturday04/28/20189:45 am 22B U8B Brasil (Crawford)U8B USA (Rochwani)
Saturday04/28/20189:45 am 22E U6B COLUMBUS (PEREZ)U6B TORONTO (PRICE)
Saturday04/28/20189:45 am 22F U7B Liverpool (Brown)U7B Dortmond (Brush)
Saturday04/28/20189:45 am 4 U10G+ Austin Stars (Snyder)RC River City Rangers Orange
Saturday04/28/201810:00 am 20E U11G Pixies (Patterson)Liberty Hill Panthers
Saturday04/28/201810:00 am 20W U12G Wolves (Llano)Town and Country Revolution
Saturday04/28/201811:00 am 22E U5 Kansas City (Andrews)U5 Boston (Park)
Saturday04/28/201811:00 am 4 U10G Italy (Simonton)U10G Germany (Evans)
Saturday04/28/201811:00 am 6 U10B Netherlands (Keene)U10B Portugal (Martinez)
Saturday04/28/201811:30 am 20E U11B Spurs (Russell)LSC LONESTAR SC LONESTAR 07B APPA WHITE
Saturday04/28/201811:30 am 20W U11B Warriors (Sanchez)Wells Branch SC Roadrunners
Saturday04/28/20181:00 pm 20E U11B Raptors (Rawlinson)San Marcos AYS Surge
Saturday04/28/20181:00 pm 20W U11G Wildcats (Tabor)TC U11G Thunder
Saturday04/28/20181:30 pm 22F U7B Milan (McDonough)U7B America (Pederson)
Saturday04/28/20181:30 pm 4 U9B Portugal (Marone)U9B Spain (Johnson)
Saturday04/28/20182:30 pm 20E U12B Chelsea (Jalbert)APAL Little Chelsea
Saturday04/28/20182:30 pm 20W U12B Madrid (Schuler)Lee County Soccer Association LCUnitedB06
Saturday04/28/20182:30 pm 23 U14B Dragons (Guzman)Lockhart YSA Lions United
Saturday04/28/20182:45 pm 5 U9G Brazil (Brown)U9G Holland (Pish)
Saturday04/28/20182:45 pm 6 U10B Argentina (Cardwell)U10B England (Parker)
Saturday04/28/20184:00 pm 22E U5 Portland (Sapp)U5 Seattle (Gretlein)Reschedule Hold
Saturday04/28/20184:00 pm 4 U10B Germany (Strickland)U10B Brazil (Brenneman)
Saturday04/28/20184:00 pm 5 U10G Brasil (Palmer)U10G England (Wright)
Saturday04/28/20184:00 pm 6 U9B+ Thunder (Berkenhoff)LIVERPOOL FC CTX 09B WHELAN
Saturday04/28/20184:30 pm 23 U14G Thunder (Johnson)Centex Storm Storm Gatesville
Saturday04/28/20184:30 pm 24 U13B Bayern Munich (Bearse)Westlake FC Westlake FC 05B Black
Sunday04/29/20181:00 pm 20W U11G Pixies (Patterson)PAYSL 07G Green
Sunday04/29/20182:30 pm 20E U11G Thunder (Barber)TC Wildcats
Sunday04/29/20182:30 pm 20W U11B Real Madrid (Davis)LTYA Boys
Sunday04/29/20182:30 pm 24 U13B Arsenal (Modak)Wells Branch United
Sunday04/29/20182:30 pm 3 U14B Boca Juniors (Martinez)DSYSA Dripping Springs Stars
Sunday04/29/20182:45 pm 6 U9G+ Dallas (Cubbage)LEANDER YSA 2009 JR RATTLERS
Sunday04/29/20184:00 pm 22A U8G Boston (Kincaid)U8G Dallas (Mason)
Sunday04/29/20184:30 pm 23 U13B Bayern Munich (Bearse)Elgin Elgin City FC
Sunday04/29/20184:30 pm 24 U14G USA (Muirhead)BYSO 17/18 04 INFERNO GIRLS (T BYSO 17/18 04 INFERNO GIRLS (TXS)
Saturday05/05/20188:00 am-6:00 pm 3 LAX Field Reserved
Saturday05/05/20188:30 am 20E U11B Rowdies (Turcotte)TC Juventus
Saturday05/05/20189:45 am 22E U5 Boston (Park)U5 Portland (Sapp)Reschedule Hold
Saturday05/05/20189:45 am 4 U10B+ Apollon (Fisher)PAYSL 08B White
Saturday05/05/20189:45 am 6 U10G+ Super Stars (Cashman)Austin Texans
Saturday05/05/201810:00 am 20W U11B Spurs (Russell)CENTEX STORM SC STORM 07B BLAC CENTEX STORM SC STORM 07B BLACK (TXS)
Saturday05/05/201810:30 am 24 U14G USA (Muirhead)FC WESTLAKE 04G WHITE (TXS) FC WESTLAKE 04G WHITE (TXS)
Saturday05/05/201811:30 am 20E U12B Madrid (Schuler)NASA NASA 06B Strykers
Saturday05/05/201812:30 pm 23 U13B Daredevils (Moritz)MSK Rayados 05B Arsenal
Saturday05/05/20181:00 pm 20E U11B Raptors (Rawlinson)Elgin Warriors
Saturday05/05/20181:30 pm 22F U7B Dortmond (Brush)U7B Milan (McDonough)
Saturday05/05/20182:45 pm 5 U9G USA (Johnson)U9G Spain (Griser)
Saturday05/05/20185:15 pm 22A U8G Dallas (Mason)U8G Columbus (Brown)
Sunday05/06/20188:00 am-6:00 pm 3 LAX Field Reserved
Sunday05/06/201812:15 pm 6 U10G+ Austin Stars (Snyder)TC Shooting Stars
Sunday05/06/20181:30 pm 6 U9G+ Dallas (Cubbage)ONE WORLD SOCCER 09 GIRLS
Sunday05/06/20182:30 pm 20E U12G Scorpions (Cancila)NASA NASA Night Howlers
Sunday05/06/20182:30 pm 20W U11G Firewolves (Mason)T&C Pixies
Sunday05/06/20182:30 pm 23 U14B Boca Juniors (Martinez)FSA Forza Sport Academies - Lopes
Sunday05/06/20184:00 pm 22A U8G Houston (Wood)U8G Dallas (Mason)Reschedule Hold

621 games scheduled

[GameOfficials Export]