Check field status here: http://soccer.tandcsports.org/page/show/1173988-field-status

Master Schedule (All Games/All Leagues)

Start Date:
End Date:
Division:
Field:
Format:
Game Type:
Sort By:
then
then

DayDateTimeFieldHomeAwayStatus
Friday04/20/20185:00 pm-9:00 pm 24 LSC Games Field Reserved
Friday04/20/20186:30 pm 20W U11G Falcons (Sapp)LHYSA 07G Panthers
Friday04/20/20188:00 pm 20W U11G Thunder (Barber)TC Wildcats
Friday04/20/20188:00 pm 23 U19G Superheroes (Patterson)Centex Cyclones
Saturday04/21/20188:30 am 20E U12G Tigers (Collins)Leander YSA Rattlers
Saturday04/21/20188:30 am 22A U6B PHILADELPHIA (HOLDER)U6B Houston (Ferguson)
Saturday04/21/20188:30 am 22C U5 Seattle (Gretlein)U5 Portland (Sapp)
Saturday04/21/20188:30 am 22D U8B Switzerland (TBD)U8B Brasil (Crawford)
Saturday04/21/20188:30 am 22E U7B Dortmond (Brush)U7B Madrid (Pena)
Saturday04/21/20188:30 am 22F TC U7G PortlandOne World 11 Girls
Saturday04/21/20188:30 am 22G U7B Arsenal (Pearson)U7B United (TBD)
Saturday04/21/20188:30 am 24 U13B Daredevils (Moritz)T&C B13U Bayern-Munich
Saturday04/21/20188:30 am 4 U10G+ Austin Stars (Snyder)OW A ONE WORLD SOCCER 08 GIRLS
Saturday04/21/20188:30 am 5 U10G Germany (Evans)U10G Argentina (Dennington)
Saturday04/21/20189:45 am 22B U6B Salt Lake (Zhou)U6B Los Angeles (Lingxi)
Saturday04/21/20189:45 am 22D U8B Netherlands (Brenneman)U8B Spain (Turcotte)
Saturday04/21/20189:45 am 22E TC U7G DallasOne World 11 Girls
Saturday04/21/20189:45 am 22F U8G Chicago (Moore)U8G Boston (Kincaid)
Saturday04/21/20189:45 am 22G TC U7G PortlandOne World 11 Boys
Saturday04/21/20189:45 am 6 U10G Brasil (Palmer)U10G Italy (Simonton)
Saturday04/21/201810:00 am 20W U12G Panthers (Steinhauser)Bastrop Inferno
Saturday04/21/201810:00 am 22A U4 Butterflies (Barcuch)U4 Beetles (Klein)
Saturday04/21/201810:00 am 22C U4 Spiders (Cowart)U4 Fireflies (Hammerlind)
Saturday04/21/201810:30 am 23 U14B Revolution (Hays)Leander YSA Rattlers (Ramirez)
Saturday04/21/201811:00 am 22A U6B NEW YORK (BROADDUS)U6B TORONTO (PRICE)
Saturday04/21/201811:00 am 22E U8B Japan (Jalbert)U8B England (Heyl)
Saturday04/21/201811:00 am 22F U7G New York (Latson)U7G Chicago (Dean)
Saturday04/21/201811:00 am 22G TC U7G DallasOne World 11 Boys
Saturday04/21/201811:00 am 4 U10B Brazil (Brenneman)U10B Argentina (Cardwell)
Saturday04/21/201811:00 am 6 U9G Spain (Griser)U9G Argentina (Pauwels)
Saturday04/21/201811:30 am 20E U11B Juventus (Brown)EYSA JR. PUMAS
Saturday04/21/201811:30 am 20W U11B Rowdies (Turcotte)Liberty Hill Panthers
Saturday04/21/201812:15 pm 22B U6B DENVER (OVERLAND)U6B CHICAGO (HOGAN)
Saturday04/21/201812:15 pm 22C U6G New York (Chien)U6G Boston (Wear)
Saturday04/21/201812:15 pm 22E U7B Liverpool (Brown)U7B Celtic (Matula)
Saturday04/21/201812:15 pm 22F U8G Portland (Whitaker)U8G Dallas (Mason)
Saturday04/21/201812:15 pm 6 U10B Portugal (Martinez)U10B England (Parker)
Saturday04/21/20181:00 pm 20E U11B Raptors (Rawlinson)Pflugerville AYSL United
Saturday04/21/20181:00 pm 20W U12B Rowdies (Turcotte)Forza 06B
Saturday04/21/20181:30 pm 22A U6G Seattle (Brown)U6G Dallas (Ripperda)
Saturday04/21/20181:30 pm 22B U5 Houston (Oliver)U5 Boston (Park)
Saturday04/21/20181:30 pm 22C U6G Portland (Abney)U6G Houston (Seamus)
Saturday04/21/20181:30 pm 22D U8B Portugal (Steinheider)U8B Uruguay (Loquercio)
Saturday04/21/20181:30 pm 22E U7B America (Pederson)U7B Barcelona (Mince)
Saturday04/21/20181:30 pm 22G U8G New York (Weikel)U8G Denver (Pinnell)
Saturday04/21/20182:30 pm 20E U12B Blasters (Suggs)GRANITE COUNTRY YSA MAKOS 06B Makos
Saturday04/21/20182:30 pm 20W U12B Atletico Madrid (Porter)CENTEX STORM SC Black
Saturday04/21/20182:30 pm 23 U14B Boca Juniors (Martinez)Lee County United
Saturday04/21/20182:30 pm 24 U14G USA (Muirhead)LONESTAR SC LONESTAR 04G RED E LONESTAR SC LONESTAR 04G RED EST (TXS)
Saturday04/21/20182:30 pm 3 U15G Lightning (Johnson)PAYSL 03G S18
Saturday04/21/20182:45 pm 22D U7G Houston (Peters)U7G Seattle (Mezger)
Saturday04/21/20182:45 pm 4 U10G+ Shooting Stars (Mason)HYSA Halenza U10G
Saturday04/21/20182:45 pm 6 U10G+ Super Stars (Cashman)Austin Texans 08G White
Saturday04/21/20184:00 pm 20E U12G Revolution (White)hysa Fusion 06G Blue
Saturday04/21/20184:00 pm 20W U12G Wolves (Llano)Elgin Elgin Diamondbacks
Saturday04/21/20184:00 pm 22A U5 Vancouver (Cramer)U5 Kansas City (Andrews)
Saturday04/21/20184:00 pm 22B U5 Washington (Hackett)U5 Toronto (Hays)
Saturday04/21/20184:00 pm 22C U6G Philadelphia (Chiasson)U6G Columbus (Aschenbeck)
Saturday04/21/20184:00 pm 22F U8G Houston (Wood)U8G Columbus (Brown)
Saturday04/21/20184:00 pm 22G U7B Milan (McDonough)U7B PSG (Thompson)
Saturday04/21/20184:00 pm 4 U9B Uruguay (Bacon)U9B Germany (Sachdeva)
Saturday04/21/20185:15 pm 22C U6G Toronto (Nabrovskis)U6G Chicago (Schneider)
Saturday04/21/20185:15 pm 4 U9G Brazil (Brown)U9G USA (Johnson)
Saturday04/21/20185:15 pm 5 U10B Spain (Painter)U10B Germany (Strickland)
Saturday04/21/20185:15 pm 6 U9B USA (Gundersen)U9B Portugal (Marone)
Saturday04/21/20185:30 pm 20W U11G Firewolves (Mason)LHYSA Panthers
Sunday04/22/201812:15 pm 22C U5 Toronto (Hays)U5 Houston (Oliver)
Sunday04/22/201812:15 pm 22D U7G Dallas (Cubbage)U7G Portland (Williams)
Sunday04/22/20181:00 pm 20E U11B Juventus (Brown)SMAYS SURGE MAROON 07B
Sunday04/22/20181:00 pm 20W U11B Raptors (Rawlinson)NASA Lions
Sunday04/22/20181:30 pm 22E U8G Chicago (Moore)U8G Dallas (Mason)
Sunday04/22/20181:30 pm 4 U9B Spain (Johnson)U9B Brasil (Featherston)
Sunday04/22/20182:30 pm 20E U12G Scorpions (Cancila)NASA NASA Strikers
Sunday04/22/20182:30 pm 20W U12B Chelsea (Jalbert)LSC 06B Red CTX
Sunday04/22/20182:30 pm 23 U15G Lightning (Johnson)Lockhart YSA Kaotic Legion
Sunday04/22/20182:30 pm 3 U14B Boca Juniors (Martinez)San Marcos AYS Surge Maroon 04B
Sunday04/22/20182:45 pm 22D U7B America (Pederson)U7B United (TBD)
Sunday04/22/20182:45 pm 6 U9B+ Thunder (Berkenhoff)ONE WORLD SOCCER 2010 BOYS BLUE
Sunday04/22/20184:00 pm 20E U11B Real Madrid (Davis)Elgin Warriors
Sunday04/22/20184:00 pm 20W U11G Pixies (Patterson)T&C Firewolves
Sunday04/22/20184:00 pm 22D U8B USA (Rochwani)U8B Netherlands (Brenneman)
Sunday04/22/20184:00 pm 4 U10G+ Shooting Stars (Mason)T&C Austin Stars
Sunday04/22/20184:30 pm 23 U15B United (Priebe)LSC Lonestar 03B Blue NTH
Sunday04/22/20184:30 pm 24 U13G USA (Goolsbey)NASA Chaos
Friday04/27/20188:00 pm 23 U13G USA (Goolsbey)LSC U13B Silver
Saturday04/28/20188:30 am 22C U6G Boston (Wear)U6G Houston (Seamus)
Saturday04/28/20188:30 am 22E U8B Italy (Cashman)U8B Germany (Sapp)
Saturday04/28/20188:30 am 22G U8B Uruguay (Loquercio)U8B Switzerland (TBD)
Saturday04/28/20189:45 am 22C U5 Vancouver (Cramer)U5 Portland (Sapp)
Saturday04/28/20189:45 am 22D U8B England (Heyl)U8B Portugal (Steinheider)
Saturday04/28/20189:45 am 22E U8B Brasil (Crawford)U8B USA (Rochwani)
Saturday04/28/20189:45 am 22F U7B Liverpool (Brown)U7B Dortmond (Brush)
Saturday04/28/20189:45 am 4 U10G+ Austin Stars (Snyder)RC River City Rangers Orange
Saturday04/28/20189:45 am 5 U10G Argentina (Dennington)U10G Brasil (Palmer)
Saturday04/28/201810:00 am 20E U11G Pixies (Patterson)Liberty Hill Panthers
Saturday04/28/201810:00 am 20W U12G Wolves (Llano)Town and Country Revolution
Saturday04/28/201811:00 am 22A U6B COLUMBUS (PEREZ)U6B TORONTO (PRICE)
Saturday04/28/201811:00 am 22B U5 Kansas City (Andrews)U5 Boston (Park)
Saturday04/28/201811:00 am 22C U5 Seattle (Gretlein)U5 Washington (Hackett)
Saturday04/28/201811:00 am 5 U10B Argentina (Cardwell)U10B England (Parker)
Saturday04/28/201811:30 am 20E U11G Falcons (Sapp)Elgin Fury 07
Saturday04/28/201811:30 am 20W U11B Warriors (Sanchez)Wells Branch SC Roadrunners
Saturday04/28/20181:00 pm 20E U11B Raptors (Rawlinson)San Marcos AYS Surge
Saturday04/28/20181:30 pm 22F U7B Milan (McDonough)U7B America (Pederson)
Saturday04/28/20181:30 pm 4 U9B Portugal (Marone)U9B Spain (Johnson)
Saturday04/28/20182:30 pm 20E U12B Chelsea (Jalbert)APAL Little Chelsea
Saturday04/28/20182:30 pm 20W U12B Madrid (Schuler)Lee County Soccer Association LCUnitedB06
Saturday04/28/20182:45 pm 22G U7B Madrid (Pena)U7B Arsenal (Pearson)
Saturday04/28/20182:45 pm 5 U9G Brazil (Brown)U9G Holland (Pish)
Saturday04/28/20182:45 pm 6 U10B Netherlands (Keene)U10B Portugal (Martinez)
Saturday04/28/20184:00 pm 20W U11B Spurs (Russell)LSC LONESTAR SC LONESTAR 07B APPA WHITE
Saturday04/28/20184:00 pm 4 U10B Germany (Strickland)U10B Brazil (Brenneman)
Saturday04/28/20184:00 pm 5 U10G Brasil (Palmer)U10G England (Wright)
Saturday04/28/20184:00 pm 6 U9B+ Thunder (Berkenhoff)LIVERPOOL FC CTX 09B WHELAN
Saturday04/28/20184:30 pm 23 U14G Thunder (Johnson)Centex Storm Storm Gatesville
Saturday04/28/20184:30 pm 24 U13B Bayern Munich (Bearse)Westlake FC Westlake FC 05B Black
Saturday04/28/20185:15 pm 22D U8G Houston (Wood)U8G Dallas (Mason)
Sunday04/29/201812:15 pm 22C U5 Seattle (Gretlein)U5 Boston (Park)
Sunday04/29/201812:15 pm 22D U8G Boston (Kincaid)U8G Dallas (Mason)
Sunday04/29/20181:00 pm 20E U12B Blasters (Suggs)PFLUGERVILLE AYSL PFLUGERVILLE White
Sunday04/29/20181:00 pm 20W U11G Pixies (Patterson)PAYSL 07G Green
Sunday04/29/20181:30 pm 22E U8B Portugal (Steinheider)U8B Japan (Jalbert)
Sunday04/29/20182:30 pm 20W U11B Real Madrid (Davis)LTYA Boys
Sunday04/29/20182:30 pm 24 U13B Arsenal (Modak)Wells Branch United
Sunday04/29/20182:30 pm 3 U14B Boca Juniors (Martinez)DSYSA Dripping Springs Stars
Sunday04/29/20182:45 pm 4 U9G USA (Johnson)U9G Spain (Griser)
Sunday04/29/20182:45 pm 6 U9G+ Dallas (Cubbage)LEANDER YSA 2009 JR RATTLERS
Sunday04/29/20184:00 pm 20E U11G Wildcats (Tabor)EYSA U11G Thundergirls
Sunday04/29/20184:00 pm 20W U12B Madrid (Schuler)RRSA 06B PR THUNDER
Sunday04/29/20184:30 pm 23 U13B Bayern Munich (Bearse)Elgin Elgin City FC
Saturday05/05/20188:00 am-6:00 pm 3 LAX Field Reserved
Saturday05/05/20188:30 am 20E U11B Rowdies (Turcotte)TC Juventus
Saturday05/05/20188:30 am 23 U15B United (Priebe)LSC LONESTAR 03B WHITE CTX
Saturday05/05/20189:45 am 22B U5 Boston (Park)U5 Portland (Sapp)
Saturday05/05/201810:00 am 20W U11B Spurs (Russell)CENTEX STORM SC STORM 07B BLAC CENTEX STORM SC STORM 07B BLACK (TXS)
Saturday05/05/201810:30 am 23 U14B Revolution (Hays)Wells Branch Red
Saturday05/05/201810:30 am 24 U14G USA (Muirhead)FC WESTLAKE 04G WHITE (TXS) FC WESTLAKE 04G WHITE (TXS)
Saturday05/05/201811:00 am 22B U6B TORONTO (PRICE)U6B DALLAS (PAGLIARI)
Saturday05/05/201811:00 am 22C U5 Kansas City (Andrews)U5 Vancouver (Cramer)
Saturday05/05/201811:00 am 22D U8B Germany (Sapp)U8B Spain (Turcotte)
Saturday05/05/201811:00 am 5 U10B Netherlands (Keene)U10B Spain (Painter)
Saturday05/05/201811:30 am 20E U12B Madrid (Schuler)NASA NASA 06B Strykers
Saturday05/05/201812:30 pm 23 U13B Daredevils (Moritz)MSK Rayados 05B Arsenal
Saturday05/05/20181:30 pm 22F U7B Dortmond (Brush)U7B Milan (McDonough)
Saturday05/05/20182:30 pm 23 U14B Dragons (Guzman)Lockhart YSA Red Wolves(not Lions United)
Saturday05/05/20185:15 pm 22D U8G Dallas (Mason)U8G Columbus (Brown)
Sunday05/06/20188:00 am-6:00 pm 3 LAX Field Reserved
Sunday05/06/201812:15 pm 6 U10G+ Austin Stars (Snyder)TC Shooting Stars
Sunday05/06/20181:00 pm 20E U11B Raptors (Rawlinson)Elgin Warriors
Sunday05/06/20181:00 pm 20W U12G Revolution (White)hysa Fusion 06G Blue
Sunday05/06/20181:30 pm 6 U9G+ Dallas (Cubbage)ONE WORLD SOCCER 09 GIRLS
Sunday05/06/20182:30 pm 20E U12G Scorpions (Cancila)NASA NASA Night Howlers
Sunday05/06/20182:30 pm 20W U11G Firewolves (Mason)T&C Pixies
Sunday05/06/20184:00 pm 20E U12B Chelsea (Jalbert)CSSC Centex Storm 06B Black
Sunday05/06/20184:00 pm 20W U11G Wildcats (Tabor)TC U11G Thunder
Sunday05/06/20184:00 pm 22B U6B DALLAS (PAGLIARI)U6B COLUMBUS (PEREZ)

156 games scheduled

[GameOfficials Export]